Najpopularniejsze
- 9 maja 2026
- wyświetleń: 3947
[WIDEO] Gdy wóda wejdzie za mocno, włącza się nieśmiertelność
Tutaj nie ma co za dużo komentować. Sytuacja z al. Andersa w Bielsku-Białej i typowa imprezowa ekipa w akcji. Niektórzy jak trochę za dużo wypiją, to zapominają o tym, że nie są nieśmiertelni.
Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.



