Ogłoszenia
- 29 maja 2025
- wyświetleń: 4441
[FOTO] Potrącenie seniorki na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala
W czwartek, 29 maja około godziny 16.00 na ul. Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach doszło do groźnego wypadku. Kobieta kierująca Seatem potrąciła pieszą, które przekraczała jezdnię w rejonie przejścia dla pieszych. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez sporych utrudnień w ruchu.

Wstępnie wiadomo, że 54-letnia kobieta kierująca Seatem, potrąciła 79-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Prędkość nie była bardzo duża, ale i bez tego obrażenia potrąconej seniorki są poważne. Ranna trafiła do szpitala. Najprawdopodobniej skończy się dłuższą hospitalizacją i koniecznością wdrożenia skomplikowanych procedur medycznych. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Wypadki i kolizje
[FOTO] Zderzenie trzech aut na DK-1. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami
Gorący temat[WIDEO] Poszukiwany sprawca kolizji na S-1. Policja mimo nagrania nie dała rady ustalić kto to jest
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









