Ogłoszenia
- 24 marca 2026
- wyświetleń: 5629
[FOTO] Łańcuchowa kraksa na al. Andersa. Wszystko przez wymuszenie pierwszeństwa
We wtorek, 24 marca, około godziny 8.20 doszło do groźnie wyglądającej kolizji na al. Andersa w Bielsku-Białej, w rejonie zjazdu na drogę S-52. W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody, a na miejscu pracowały służby ratunkowe.
Jak przekazał komisarz Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, sprawa zakończyła się mandatem dla kierowcy Volkswagena Golfa. Mężczyzna, jadąc al. Andersa i chcąc skręcić na wjazd na S-52, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Fiatowi Doblo, który poruszał się od strony Mazańcowic w kierunku centrum Bielska-Białej.
Siła uderzenia była na tyle duża, że Fiat Doblo został odrzucony i uderzył w kolejne auto - Kię, która wyjeżdżała z drogi S-52.
Wypadki i kolizje
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








